Тернополянка прославила хамовитого водія маршрутки у Тернополі (фото)

Жителі Тернополя, які їздять громадським транспортом, далі скаржаться на водіїв маршруток та розповідають, що вони не дотримуються правил. Тернополянка, якій водій не хотів видати квиток, вирішила прославити його.

Пасажири не вперше скаржаться на водіїв маршруток, які не видають їм персональний квиток. Вони пропонують той, який попередній пасажир не захотів забирати. В результаті один квиток може бути на декількох пасажирів.

– Коли вже буде повага один до одного?! Коли?! Чітке дотримання правил, а не ухиляння від них?!, – пише Ксенія Кара у соцмережі. – Ось цей мужчина, так би мовити водій, який немає поваги до пасажира, пробивши попередньому пасажиру квиток (пасажир квиток не забрав), вирішив віддати цей же квиток мені. На моє прохання видати МІЙ квиток відповів хамством, мовляв ось є квиток. Вже не одноразово спостерігаю ситуацію, що водії маршрутних транспортних засобів видають квитки лише пасажирам, котрі розраховуються електронним квитком, а при розрахунку готівкою виникає ось така ситуація, яка трапилась зі мною.

Джерело.