Йому було всього 20. На Сході загинув військовий із Тернопільщини

Сумна новина прийшла на Тернопільщину. Під час виконання завдань у зоні ООС загинув 20-річний житель Лановеччини Віталій Собко.

– 25 серпня 2019 року під час виконання обов’язків військової служби в зоні проведення Операції Об’єднаних Сил, загинув наш земляк, військовослужбовець 35 бригади Морської піхоти Збройних Сил України, матрос – Собко Віталій Олегович, – йдеться на офіційній сторінці Лановецької районної державної адміністрації.

Відомо, що Віталій – із села Борсуки. Навчався у місцевій школі №1. Служив за контрактом. – Пам’ятаємо Віталія ще дитиною, – розповідають односельці.– Він був хорошим хлопцем, стриманий, спокійний. Уже в старших класах родина переїхала у сусіднє із Борсуками село. Ми бачились час від часу, віталися.

Знаю, що Віталій навчався на моряка. Чули, що пішов захищати Україну. Пишалися ним. Періодично зустрічалися, коли він приїжджав у відпустку. За розповіддю знайомих, у родині, крім Віталія є ще двоє молодших дітей. Смерть хлопця – велика втрата для всіх. – Велике горе для родини. Ми всі шоковані, не можемо повірити в те, що трапилось. Ще молодий хлопчина, жити і жити. Вбили вороги, – зітхають люди. – Не знаємо, коли похорон. У селі ще нічого не казали.

“Лановецька районна державна адміністрація висловлює глибокий сум та співчуття рідним і близьким контрактника. На жаль, словами важко загоїти у серці болючу рану втрати. Адже смерть найріднішої людини – велике випробування. У цю гірку мить щиро поділяємо горе Вашої сім’ї та разом з Вами схиляємо голову в глибокій скорботі”.

Джерело.