Відверте вбрання української журналістки потішило соцмережі (фото)

Відверта сукня української журналістки, у якій вона прийшла на прем’єру фільму “Правило бою”, викликала глузування і обговорення у соціальних мережах.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Фотографію акули пера в пікантному вбранні опублікувала на своїй сторінці в Facebook колишня глава прес-служби прокуратури Києва, журналіст Олена Яхно.

“Надивились на Меланію та Іванку? І вистачить! Хорошого потроху. Ось вам наша журналістка. Гола і нещадна. Кажуть, з ICTV.

Висвітлює прем’єру першого українського екшену “Правило Бою”. Фото взяли у Монрітта Хачатурян. Р.S.Так-так , це я, безумовно, заздрю??”, – підписала знімок Олена.

На фото головна героїня стоїть спиною до камери. Дівчина одягнена в коротку напівпрозору сукню золотисто-бежевого кольору, при цьому у неї практично повністю відкрита спина і непогано проглядаються сідниці. Доповнила образ вона туфлями на високих підборах.

Користувачі мережі активно діляться враженнями у коментарях.

“Висвітлює, прям у точку”, – пише Яніна Заліська.

“Третій світ”, – зазначила Тетяна Перченко.

“Обличчя української журналістики…” – констатує Олександр Стефанович.

“Відмінна фігура, але час і місце для її демонстрації абсолютно недоречні. Просто немає смаку…. тут вже нічого не поробиш”, – вважає Katerina Glybina.

До речі, першою фотографію запостила українська травесті-діва Монро, проте пізніше видалила її. В іншому пості артистка пояснила, чому це зробила.

Джерело.