Як Тернопіль приймав незвичний чемпіонат з хокею

Центр Тернополя днями заполонили десятки хокеїстів. Вони окупували міське озеро, яке через сильний мороз перетворилось на величезну ковзанку. У місті вже принагідно провели Всеукраїнські змагання з хокею просто неба.

Такий вид хокею дуже популярний у Канаді. І от уже кілька років цей спорт здобуває популярність серед українців. Особливість такого хокею – відсутність воротаря. Крім того, самі ворота нагадують дві лунки, у які потрібно поцілити шайбою.

Формат спрощений, мінімум правил, немає бортів, як в професійному хокеї.Це для того, щоб зробити доступність цього спорту для будь-кого, тобто батько з дитиною, чоловіки у вільний час,
– розповів організатор змагань Георгій Фічь.

Цього року до Тернополя з’їхались 24 команди з усієї країни. Та найкращою командою цього року стали «Бродівські бобри» з Львівщини. До трійки також потрапили команди з Івано-Франківська, а третє місце вибороли хокеїсти з Тернополя.

Міські ж чиновники уже мріють про те, аби Тернопіль став західною столицею непрофесійного хокею. Для цього планують збудувати великий критий хокейний майданчик.

Джерело.