Команда Ольги Фреймут рятує тернопільський ресторан від краху

Команда проекту «На ножах-2» з ведучою Ольгою Фреймут та ресторатором Дімою Борисовим вже кілька днів допомагає тернопільському ресторану «Каруна», який знаходився на межі краху, перетворитися на прибутковий та відвідуваний заклад.

Під час зйомок телеведуча Ольга Фреймут оцінила зовнішній вигляд ресторану, подачу страв, а також дізналась подробиці стосунків у колективі. Що вразило телеведучу та її команду в тернопільскому ресторані, телеглядачі побачать у випуску програми «На ножах-2» на «1+1». Нагадаємо, проект транслюється на каналі «1+1» щовівторка о 22.00.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Ольга Фреймут показала фігуру в купальнику (Фото)
Ольга Фреймут під час інспекції вручила тернополянину відзнаку «Гордість міста» (Відео, Фото)
Юні музиканти Тернополя мають теПроте, вже найближчим часом ресторан «Каруна» почне працювати в оновленому вигляді. Над інтер’єром закладу попрацювали дизайнери проекту Олександр та Володимир Юдіни, які створюють затишну атмосферу для відвідувачів лише за два дні.Найуспішніший ресторатор України Діма Борисов поділився з власником ресторану «Каруна» своїми секретами та дав цінні поради щодо управління командою а фінансових питань. Як змінився заклад, можна буде побачити в програмі.

Чи прислухається команда тернопільского ресторану «Каруна» до порад експертів та чи зможе змінити своє ставлення до бізнесу власник закладу заради майбутнього успіху, дивіться у нових випусках реаліті «На ножах-2».

Джерело.