В одній з тернопільських шкіл порушують право дітей на честь і гідність?

Провести перевірку в ЗОШ 19 просить керівництво міста тернополянка під ніком “Мама”, – пише За Збручем.

%d0%bc%d0%bb%d0%b0%d0%b4%d1%88%d0%b8%d0%b5-933x445

Відповідне прохання вона розмістила на сайті міської ради в рубриці “Питання-відповіді”.

 

Жінка стверджує, що уроки музикою зі дітьми займаються не у відповідних кабінетах, а в коридорах школи. Крім того хлопчики та дівчатка змушені одночасно перевдягатися на уроки фізичної культури на очах одне в одного, бо роздягалень немає.

 

“Хочу звернути Вашу увагу на виховний процес, який відбувається у школі №19. У мене 2 питання. Чи відомо мерії, що дітям урок музики проводять у КОРИДОРІ??? На запитання директор відповідає, що діти понищили кабінети….Це просто неподобство!!!! Завтра Ярема Г. В. вижене дітей на двір і скаже, що понищені класи.Тому, власне, виникає питання чи це правомірно проводити уроки на коридорі????

Друга ситуація і питання, яке викликає велике занепокоєння, полягає в тому, що керівники класів на чолі із директором в початковій школі провокують у дітей сексуальну активність: дітей змушують переодіватись на урок фізичного виховання перед усім класом, чим саме викликають у дітей паніку, істерику, порушують право на честь і гідність людини і дитини. Я вже мовчу про старші класи….СОРОМ….Не забезпечивши окремого приміщення для хлопців і дівчат, не маючи роздягалень, умов врешті-решт змушують дітей роздягатись один перед одним.

Це ганьба і позор для навчального закладу. В зв’язку з цим, прошу провести перевірку і прийняти відповідні міри”, – пише жінка.

джерело http://tenews.te.ua/