Тернопіль відвівав Патріарх Святослав Шевчук

Блаженніший Святослав Шевчук зустрівся з працівниками та студентами медичного університету. Патріарх Української Греко-Католицької Церкви відвідав Тернопіль з нагоди 60-річчя ТДМУ. На запрошення участь у події взяв міський голова Сергій Надал.

Очільник міста подякував Патріарху Святославу Шевчуку від імені громади за ті справи, які глава УГКЦ робить заради відродження України. А тернопільській молоді, студентам ТДМУ побажав злагоди, миру та ставати успішними.

– У місті є Боже провидіння, оскільки відбуваються одночасно декілька важливих для вірян подій. Адже тернополяни та гості міста мають можливість поклонитися унікальній реліквії – Нерукотворному образу Ісуса Христа. Також цими днями вся Україна відзначила 125-у річницю з дня народження Патріарха Йосифа Сліпого.Великий Патріарх заповідав нам українцям постійно навчатися і вдосконалюватися. Адже без доброї освіти неможлива здорова, незалежна нація, – сказав міський голова.

На завершення спілкування Патріарх Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав Шевчук благословив усіх присутніх.

 

Джерело.