Скільки Ахметов заробив на торгівлі з ОРДЛО

Стало відомо, як Рінат Ахметов заробив на простих українцях завдяки торгівлі з ОРДЛО

«Блокада допомогла, насамперед, розкрити схеми заробляння грошей на вугіллі. Ніхто б про це не дізнався, якби не заблокували залізницю. Все тепер зрозуміли, що ми купуємо вугілля не так, як у нас в документах прописано: 1400 грн за тонну, а за 500 грн», — пояснює він.

За словами Климука, Ахметов заробляв по 800-900 грн на кожній тонні вугілля, яка завозилася нібито за вартістю півтори тисячі за тонну.

«Виходить, що тарифи завищені. Електрика, вироблене на ахметовських ТЕС, коштує насправді на 50-70% дешевше. На стільки ж повинні зменшитися суми в квитанціях на тепло та електрику», — стверджує він.

Член Народного руху впевнений, всі знають, хто такий Ахметов і як він заробляв гроші в 1990-х. І на сьогоднішній день склалася парадоксальна ситуація, коли у нього в руках важіль тиску на владу, оскільки він приватизував стратегічно важливі підприємства, які постачають українцем світло і тепло.

«Розумію, що його не посадять.Таких людей важко притягнути до відповідальності, але забрати майно можна. Нехай воно буде державне, нехай воно буде збиткове, але ніхто нам не буде вказувати, як жити», — запропонував він.

Джерело.