Тернополянка перекладає страшні діагнози в Італії

Тернополянка Ірина Толок в Італії виграла грант на розвиток бізнесу. Зараз має власну агенцію перекладів. Витратила на проект 5 тис. євро. Ще 10 дав Євросоюз, пише “Gazeta.ua”.

— До переїзду в Італію готувалась. Мову почала вчити за рік до переїзду.Їхала в нікуди. Коли всі знайомі шукали агентства для роботи, то я сіла в маршрутку і поїхала до Мілана. Спочатку працювала нянею в італійській родині. Доглядала за трьома дітьми. За рік зрозуміла, що та робота не для мене. Через знайому влаштувалася в лікарню. Працювала спочатку санітаркою, а згодом перекладачем. Зараз у мене агенція, яка робить переклади на 8 мов.

В Італію на обстеження приїздять щотижня до 10 українців. Часто їдуть з дітьми.

— Шукають мене через соціальні мережі. Я допомагаю тимчасово поселитися та з доставкою до лікарні. Часто доводиться оголошувати страшні діагнози. Нещодавно матері з однорічним малюком діагностували рак мозку. Жити дитині залишилося кілька тижнів. Усі гроші, що зібрали на лікування, витратили на розваги. Малюк помер дорогою в Україну. Бувають навпаки втішні новини. Українські діагнози часто не підтверджують, – сказала Ірина.

Джерело.