У неділю тернополян чекає грандіозний концерт

У неділю, 19 березня, у Тернополі в Українському домі «Перемога» відбудеться грандіозний концерт з нагоди 25-ої річниці створення Муніципального Галицького камерного оркестру, а також з нагоди 70-річчя незмінного його керівника Василя Феленчака.

– Муніципальний Галицький камерний оркестр Тернополя – яскравий творчий колектив музикантів-професіоналів, які всім серцем закохані у музику, – каже начальник Управління культури і мистецтв Тернопільської міської ради Олександр Смик. – Незмінним художнім керівником та диригентом оркестру є його засновник, член Асоціації діячів естрадного мистецтва України, заслужений артист України Василь Андрійович Феленчак. Я вже говорив і надалі буду говорити, що музика як і пісня це поле боротьби за душу. Йдеться перш за все про виснажливу роботу над музичним репертуаром і за 25 років діяльності Муніципальний Галицький камерний оркестр виступив перед публікою понад півтори тисячі разів. Склад змінювався, не змінювався лише керівник і саме на ньому, як на стержні, відбувалися зміни в творчості оркестру.

Хочу привітати нашого ювіляра зі званням «Народного артиста України», яке він отримав нещодавно й побажати йому здоров’я, адже 70 років це не лише досвід, а й вік. Хочу також побажати колективу вдалого виступу, нагадавши лише дві речі: нещодавно оркестр представляв музичне Тернопілля на презентації в Українському домі у Києві у грандіозній акції «Благословенне Тернопілля», а також згадаю наш спільний проект, який набирає нових обертів і нової сили – проект Управління культури й Муніципального Галицького камерного оркестру різдвяні зустрічі на залізничному вокзалі, додаючи, що без великого бажання нічого цього не було б.

Крім концерту в Українському домі «Перемога» діятиме також фотовиставка оркестру, яку можуть переглянути всі охочі.Й запрошуючи на виставку організатори концерту та керівник оркестру Василь Феленчак, запрошують тернополян та гостей міста на концерт, що відбудеться 19 березня о 16.00 у «Перемозі», що на бульварі Т. Шевченка, 27. Квитки можна придбати у касі Українського дому.

Музиканти обіцяють здивувати слухачів новою й цікавою програмою, а також нікого не залишити байдужим до імпрези.

Джерело.