Підприємство «Промінь» у Тернополі хочуть відновити

Зважаючи на стратегічне значення Тернопільського державного науково-технічного підприємства «Промінь» – треба зробити усе, щоб зберегти його та забезпечити ефективну роботу цього заводу в інтересах Держави та Тернопільщини. Таку позицію озвучив перший заступник голови облдержадміністрації Іван Крисак ОДА під час наради, на якій обговорювали перспективи роботи цього даного підприємства. Іван Крисак попросив учасників наради розповісти своє бачення і пропозиції, щоб обрати оптимальний шлях відновлення повноцінної діяльності підприємства.

 

Керуючий санацією підприємства «Промінь »Тарас Білан доповів про нинішній стан справ, можливості та терміни погашення заборгованості із заробітної плати та перед Фіскальною службою і Пенсійним фондом. Тарас Білан наголосив і на кадровій проблемі, яка перешкоджає ефективному виробництву.

Директор департаменту управління активами ДК «Укроборонпром», до складу якого входить ТДНТП «Промінь», Володимир Пікузо наголосив, що Концерн зацікавлений у збереженні своїх підприємств: «Керівники Концерну вирішили, що жодне підприємство не буде знищено і зроблять для цього усе можливе. Головне – не допустити розкрадання підприємства. Наразі розробляємо механізми підтримки таких підприємств у різних областях», – сказав Володимир Пікузо.

Учасники наради запланували, що наприкінці березня – на початку квітня ТДНТП «Промінь» разом із ДК «Укроборонпом» потрібно підготувати та подати на розгляд стратегічний план розвитку заводу та репрезентувати його кредиторам.

 

Джерело.