Тернополяни можуть подавати власні ідеї щодо поліпшення благоустрою міста

Проект “Громадський бюджет” стартував вчора, 1 жовтня у Тернополі. Відтак жителі міста уже можуть подавати власні ідеї щодо покращення міста, розраховуючи на виділення відповідних коштів із міського бюджету.

gromadskyj-byudzhet

Кожен тернополянин може подати власний проект міських ініціатив на “Громадський бюджет” до 31 жовтня. Нагадаємо, “Громадський бюджет” – це нова міська програма, відповідно до якої на найкращі ідеї із поліпшення благоустрою міста з казни виділятимуть 1% коштів на реалізацію цих проектів.

Будь-який тернополянин може подати проект, пов’язаний з покращенням життя в місті, взяти участь у конкурсі, перемогти в голосуванні і спостерігати за тим, як його проект реалізують в рамках бюджету 2017 року, пише депутат міської ради на своїй сторінці у соціальній мережі facebook,  Назар Зелінка.

Відтак, аби подати власний проект на розгляд комісії тернополянину потрібно залучатися підтримкою ще 25-ти жителів міста.

” Електронна платформа “Громадський проект” дозволить вам брати участь в конкурсі, не виходячи з дому: ви можете подати заявку on-line і відслідковувати долю свого проекту прямо насайті” – , повідомляє Назар Зелінка.

Джерело http://teren.in.ua/