Вчора у Тернополі харківські «тітушки» найняті «Мрією» жорстоко побили добровольця, який тільки повернувся з зони АТО

Вчора, 22 квітня, у Тернополі приблизно о 21:30 в готельному комплексі «Глобус» майже десяток невідомих осіб спортивної тілобудови жорстоко побили добровольця та колишнього біатлоніста Олександра Починка.

Йому вибили кілька зубів, пошкодили хребет в районі попереку та завдали ще багатьох травм. Боєць підозрює у злочині харківських «тітушок» з сумнозвісного сепаратиського об’єднання «Оплот», яких у наш край привезли представники агрохолдингу «Мрія».

«Вчора я зі своїм бойовим побратимом прийшов у ресторан готельного комплексу «Глобус», аби привітати свого кума з днем народження, – розповів Олександр Починок. – Поки спілкувався зі своїм родичем, якого, до речі, тривалий час не бачив, біля нашого столу постійно ходили невідомі люди. Варто додати, що зал, в якому ми святкували, був замовлений тільки для нас. Та це не заважало цим російськомовним спортсменам чомусь заходити до нас.»

Уже ввечері Олександр з побратимом вийшов у коридор. І на мить залишився один.«Мене одразу почали бити з десяток молодиків, – продовжив доброволець. – Це відбувалося з особливою жорстокістю. На мене стрибали зі столу. Навіть не можу сказати скільки разів ці виродки повторили такий спосіб побиття.»

Як розповів ще один боєць АТО Ігор, який і був у «Глобусі» разом з паном Починком, після короткої відсутності він вже побачив непритомного друга. «Я лиш на мить відійшов у туалет, – додав пан Ігор. – Коли повернувся, побачив непритомне тіло Сашка. Біля нього стояли ці невідомі люди. Один з них показав на мене і сказав, щоб мене не зачіпали.»

Непритомного Сашка Починка його бойовий побратим витягнув з коридору і викликав швидку. Куртка екс-спортсмена була вся у крові. Починка доставили в обласну лікарню. Туди підтягнулися і інші активісти, які обіцяють не залишити справу без продовження. «Ще у минулий четвер на громадській раді при обласній поліції ми повідомили начальнику Олександру Богомолу про присутність «тітушок», – розповіла громадська активістка Катерина Бойко. – Це близько сорока бойовиків, які вже кілька місяців живуть у «Глобусі». Вони постійно переміщаються у різні куточки області. На їх присутність ніхто не реагує. Ми почули у відповідь від пана Богомола, що це адекватні спортсмени. Що ж, адекватність цих молодиків ми побачили, тепер очікуємо пояснень від керівництва правоохоронних органів та області.»

Як вдалося з’ясувати з розмови з громадськими активістами, пан Богомол у виразі про «адекватних спортсменів» мав на увазі учасників чемпіонату України з ММА. Та головний організатор цього турніру та керівник служби автомобільних доріг у Тернопільській області Богдан Юлик повідомив, що діти та юнаки перебувають тут не кілька місяців, і навіть не з четверга. «Приїзд на чемпіонат України зі мішаних видів єдиноборств розпочався тільки у п’ятницю, – повідомив пан Богдан. – До того ж, це діти, юніори та молодь до 21 року. Наскільки мені зрозуміло, що Олександра били зрілі чоловіки. Все ж інформацію про можливість причетності учасників чемпіонату до інциденту ми оперативно перевірили. У «Глобусі» справді проживають чотири команди. Але з час побиття добровольця у нас тільки розпочалися фінальні бої в «Подолянах». Тому майже всі учасники були там.»

Джерело.