Найстрашніше селфі року!

Пара зробила селфі, і воно вселяє жах в будь-кого, хто на нього подивиться


Жив-був нічим не примітний хлопець на ім’я Енді. В його акаунті в «Твіттері» було лаконічно сказано, що він любить собак. Ось, власне, і все. Так тривало доти, доки одним пересічним днем ​​Енді не виклав в «Твіттер» селфі зі своєю дівчиною. Теж начебто нічого незвичайного. Але не у випадку з цим селфі…

Під фотографією стояв підпис «Люблю свою дівчину навіть незважаючи на те, що вона Близнюки».Сама фотографія зображує усміхненого Енді і його дівчину і… Загалом, подивися сам на задній план знімка.
близнюки селфв

Як бачиш, в дзеркалі, розташованому за спинами молодих людей, відбивається хтось або щось, що повинно бути дівчиною Енді, – правда, в абсолютно не тому ракурсі, в якому їй належить відбиватися за всіма законами природи і дзеркал.

Якби ми жили в XV столітті, цю фотографію легко було б пояснити диявольськими підступами або тим, що дівчина Енді не тільки Близнюки за знаком зодіаку, але і відьма. Але, оскільки ми живемо в XXI столітті, пояснення знайти куди складніше. Або це випадок вмілого фотошопа, або…

Як би там не було, фото стало вірусним, а читачів у Енді помітно додалося. З чим ми його і вітаємо. (Вітати з дівчиною якось не хочеться.)

Джерело.