Які категорії мігрантів зможуть жити в Британії після її виходу з ЄС

Британці «за» видачу робочих віз лікарям після виходу країни із лав ЄС…але не для спеціалістів, які готують каву. Так, британці проголосували проти того, щоб баристам видавати робочу візу. Про це пише Svitua

При цьому британці бажають, щоб кваліфіковані європейці мали дозвіл працювати в Британії після виходу країни зі складу ЄС – але проти того, щоб видавати робочі візи банкірам та баристам.

8 із 10 опитаних осіб за те, щоб лікарі та медсестри отримували робочі візи. 7 із 10 – за академіків та науковців, 6 із 10 – за спеціалістів у сфері інформаційних технологій. Також підтримку отримали деякі менш кваліфіковані спеціальності.

60% опитаних висловилися за видачу робочих віз тим особам, які догладять за домом, 56% – за сезонних робітників по збору урожаю, 46% «за» та 41% «проти» – будівельники. Найменшу підтримку отримали баристи (33% «за» та 52% «проти»).

При цьому можливий також ріст цін до 45% саме у тих галузях, які використовують іноземну робочу силу.Це стосується таксистів, робітників харчової промисловості та надомних робітників. Також 45% опитаних за підняття цін та зниження таким чином рівня імміграції. І тільки 37% вбачають тут деякі проблему як для бізнесу, так і для споживачів.

Джерело.