Скільки заплатять тернополяни за опалення у жовтні?

У Тернополі офіційно стартував опалювальний сезон. У рахунках за жовтень люди побачать ще не повну ціну, яку платитимуть за нові тарифи на опалення, адже тепло у квартирах містян стало з 10-го числа поточного місяця.

76601

За підрахунками експертів, нові ціни можуть суттєво вдарити по кишенях громадян, які з тих, чи інших причин не отримають субсидій, пише сайт Тернополяни. Адже суми на централізоване теплопостачання в однокімнатній квартирі стартуватимуть приблизно від 915 гривень (30 кв.м).

А якщо житлова площа більша, то й цифр у «повідомленнях щастя» від «Теплокомуненерго» слід очікувати також більших. Опалення 50 метрів квадратних квартири (2 кімнати) коштуватиме вже 1525 гривень. За місяць тепла у трикімнатному житлі площею 70 кв. м доведеться викласти понад 2100 грн.

Український уряд каже, що ціна теплопостачання варіюватиметься в залежності від температури за вікном. Якщо буде холодно, тарифи зростатимуть, а при +5 градусів і вище – зменшуватимуться, адже використання скорочуватиметься.

Відтак, тернополянам рекомендують оформити субсидії, які гарантують значно менше навантаження на сімейний бюджет населення.

Джерело http://zz.te.ua/