У Тернополі серед білого дня діти катаються на скейтбордах

Небезпечне захоплення швидкісними дошками охопило школярів міста. Не зупиняє відчайдухів навіть бруківка на нещодавно полагоджених тротуарах. Від торохкотіння коліс не висипаються місцеві пенсионерки.

Замість мирного тихого сидіння біля моніторів – діти масово виходять на вулиці. Відтепер вони шумітимуть не тільки у гарно ізольованих металопластиковими вікнами шкільних класах, а і просто під вікнами власних будинків!

Адміністратори соціальних мереж б’ють на сполох, адже на майбутній літній сезон було заплановано продажі віртуальних танків та інструментів майнкрафту на суму з шестима нулями у євро.
За прогнозами, за хвилею чотириколісних дошок, очікується хвиля роликів, роверів та самокатів, повернення м’ячів та бадмінтону. Причиною масового захоплення дітей активним відпочинком експерти називають синдром пересидіння та рекомендують батькам обов’язково спробувати катнутись колесами по бруківці та вимагати прокладання доріжок з якісним покриттям, пристосованим для гумових коліс, адже у багатьох містах Європи налагоджена мережа доріжок для тих, хто вибирає швидкий рух без шкоди для оточуючого середовища.

Джерело.