До Зарваниці з’їдуться делегати з різних куточків Європи

Зустріч делегатів 20 найбільших Марійських духовних центрів Європи відбудеться у Зарваниці.

29776233-1

20-21 вересня 2016 року Марійський духовний центр «Зарваниця» прийматиме високодостойних гостей та запрошує усіх вірних прибути на спільну молитву, яка запланована з цієї нагоди.

Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій (Семенюк) ласкаво просить вірних долучитися до молитовних заходів: «Кожного року ректори європейських Марійських центрів збираються в одній із країн, щоб пізнати її релігійні традиції, культуру, церковне мистецтво, щоб потім у своїх країнах розповідати про побачене і пережите. Цього року Зарваниця має честь приймати представників з таких країн Європи: Франція, Польща, Ірландія, Словаччина, Угорщина, Англія, Румунія, Швейцарія, Латвія. Така подія відбувається вперше в Україні і має важливе значення для нашої Церкви і народу, адже у спільній молитві за Україну поєднаються представники цілої Європи і, повернувшись додому, вони будуть не тільки розповідати про Україну, але й в кожному Марійському центрі буде лунати молитва до Пресвятої Богородиці за Україну».

Спільна молитва відбудеться ввечері 20 вересня, в Навечір’я Різдва Пресвятої Богородиці на Архиєрейську Божественну Літургію (початок о 19.30) та в сам празник Різдва, 21 вересня (9.00) на Архиєрейську Божественну Літургію

джерело http://chasopys.te.ua/