“Луцькавтодор” за свою халтуру на Тернопільщині вимагає понад 30 мільйонів гривень

Компанія “Луцькавтодор-Сервіс” подала судовий позов на Службу автомобільних доріг у Тернопільській області. Лучани чотири виконували ремонт об’їзної у Кременці, однак їм досі не заплатили. Замовник заявив, що робота виконана неякісно, тому оплачувати за неї буде, – пише Терноград. 

1476785628-rizne-doroga-jpg

Ще у 2012 році Службою автомобільних доріг Тернопільської області на виконання робіт підписано договір з підрядною організацією «Луцькавтодор-Сервіс» щодо ремонту дороги М-19 Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече на ділянці обходу міста Кременець. Там мали б відремонтувати майже 13 кілометрів дороги.

Роботи розпочались, однак не були завершені. Служба автомобільних доріг, відповідно,   роботи не прийняла, тобто акти прийому-передачі об′єкту реконструкції підписані не були.

Відтак, і не оплачені. Фірма-підрядник подала позов до суду з вимогою оплатити майже 23 млн. грн.за «виконані» роботи та ще 12 млн.грн. за невчасну оплату.

Судові розгляди тривають вже більше року. За цей час проведено незалежну експертизу «відремонтованої» ділянки автоляху. У висновку експертів чітко вказано: більшість робіт, які за договором повинні були виконуватись, не були здійснені або не відповідають встановленим вимогам. Окрім того на такого роду ремонтні роботи надається гарантійний термін в межах 6-8 років.

На сьогодні на ділянці, де проводились роботи, вже є значні пошкодження та руйнування покриття, що вказує на неякісну роботу без дотримання технології та незавершені процеси ремонту, повідомляє прес-служба Служби автомобільних доріг у Тернопільській області.

Черговий судовий розгляд справи відбудеться в цю середу. 09.11.2016 року в Господарському суді Тернопільської області , що розташований в Будинку правосуддя за адресою: м.Тернопіль,  вул.Князя Острозького, 14- А. Суддя Бурда Надія Миколаївна.