Колишній мер Тернополя принизив своє місто

Колишній міський голова Тернополя, а тепер перший заступник міністра регіонального розвитку В’ячеслав Негода публічно принизив своє колишнє рідне місто під час Форуму місцевого самоврядування, який нещодавно відбувся у Львові.


Він на камери, у присутності урядовців та іноземних гостей, заявив, що Тернопіль може хіба похвалитися сільською культурою. Тобто, на його думку, у «село Тернопіль» не підуть інвестиції.

В’ячеслав Негода став міським голою Тернополя у 1990 році на хвилі національного відродження, оскільки користувався підтримкою всіх патріотичних партій та організацій. Перебуваючи на посаді, Негода запам’ятався жахливим станом комунального господарства міста. Під час нечастих інтерв’ю, він щиро дивувався, коли дізнавався, що Тернопіль має службу з ремонту доріг і саме він має їх ремонтувати.
Але все це відходить на задній план, якщо згадати, що за часи Негоди у Тернополі було приватизовано дві треті комунального майна.
Варто зауважити, що продаж комунального майна не завжди погано. Адже майно може бути старе, не приносити громаді прибутку, а лише викачувати гроші з бюджету на його утримання. Але після продажу мер має обов’язково відзвітувати про продаж, розповісти, скільки місто отримало кошти і на що вони підуть.У нашому випадку, В’ячеслав Негода ніколи не звітувався, а кошти від продажу комунального майна безслідно зникли. Не з’явилися нові дороги, не ремонтувалися двори та прибудинкові території, тротуари. А місто за вісім років Негоди втратило левову частку свого майна.
І вже працюючи на «жирних» посадах в урядах Тимошенко, Януковича, Азарова, Яценюка та Гройсмана, Негода дозволяв собі називати принижувати Тернопіль, з якого він викачав всі соки і кинув.
Але завдяки роботі наступних міських голів та громади міста, Тернопіль зумів пережити «негоду» Негоди. Сьогодні місто інтенсивно розвивається, в тому числі завдяки іноземним інвестиціям.
Позитивну динаміку розвитку міста відзначають не лише самі тернополяни, а й незалежні рейтингові агенції.
Зокрема у 2017 аналітична агенція «Євро-Рейтинг» оновила рейтинг інвестиційної ефективності міст України. Тернопіль вперше посів найвищу сходинку рейтингу, випереджаючи навіть Київ. За підсумками набраних балів Тернопіль отримав 242. Столиця України розділила 3-4 місця з Вінницею. Також Національне рейтингове агентство «ІВІ-рейтинг» минулого року оновило рівень кредитного рейтингу та інвестиційної привабливості Тернополя. У результаті проведених досліджень рейтинговим агентством було підвищено рівень інвестиційної привабливості Тернополя з invBBB (достатня привабливість), який був у 2016 році, до рівня invA – (висока привабливість).
Нагадаємо, нещодавно Тернопіль визнали кращим містом у популярному телешоу «Інспектор.Міста», яке оцінює якість послуг у місті, а також містом, де вчаться найрозумніші учні загальноосвітніх шкіл.
І найголовніше тернополяни пишаються своїм містом, як би його не принижували вже столичні товстосуми-чиновники.

Джерело.