У Косові невідомий намагався заманити дитину в машину

Інцидент трапився 10 липня у Косові, на вулиці Грушевського при свідках. Наразі люди намагаються з’ясувати хоча б марку машини, вивчивши відео з найближчих камер спостереження. Про це в мережі повідомила мешканка міста Марія Кравчук.

 

 

“Шановні жителі Косова і району, вчора близько 19:00 невідомий “бородатий дядя” запрошував дитину сісти в машину і повезти на каруселі. Це відбувалося на вулиці Грушевського. Інцидент бачили сусіди, все що відомо це те, що чоловік був на темно-синій машині (караван) чи то Хонда чи Хюндай (не розбираються в марках машин),- пише жінка.

Марія Кравчук закликає бути дуже уважними до того, де гуляють діти й наголошувати на тому, що не можна говорити з незнайомими.

“Ми теж дітям постійно наголошуємо на правилах безпеки, але діти є діти. І ніхто не знає, чим би все закінчилося, якби назустріч не вийшли перехожі”, – додає мешканка.

У коментарях косівчанка повідомила, що в поліцію з цього приводу не звертались. Мовляв, ніхто не постраждав, тож навряд чи правоохоронці зреагують.

Джерело.