В Україні введуть єдиний квиток для поїздів і автотранспорту

«Укрзалізниця» розпочала підготовку до введення єдиного електронного квитка.

«Укрзалізниця» (УЗ) планує ввести електронний квиток для проїзду в поїздах, а також єдиний квиток для ж / д і автотранспорту. Про це заявив в.о. генерального директора УЗ Євген Кравцов на засіданні Кабінету міністрів.

За словами Кравцова, УЗ веде переговори з банками про впровадження електронного квитка.

«Протягом наступного року ми зможемо запустити велику кількість нових електронних сервісів. Це онлайн-продаж квитків на всі повідомлення з ЄС, впровадження електронного квитка на всіх регіональних поїздах, онлайн-бронювання додаткових послуг », – зазначив Кравцов. Як відомо, раніше в УЗ пообіцяли ввести послугу гарячого харчування в нічних поїздах.

За його словами, також в перспективі УЗ планує впровадити єдиний квиток для тих, хто робить пересадку з міського транспорту на залізницю.

«Планується, що єдиний квиток буде діяти на поїзди і автобуси – це буде особливо зручно для подорожуючих до курортних містечок нашої країни. Наприклад, пасажиру достатньо купити один квиток, щоб подорожувати з Києва в Івано-Франківськ поїздом, а звідти автобусом до гірськолижного курорту в Буковелі », – пояснив після засідання уряду Кравцов, передає прес-служба УЗ.

Джерело.