Дренажні системи Тернополя не можуть впоратися з великими масами води (фото)

Тернопіль вкотре виявився неготовим до погодних аномалій. Швидке танення снігових заметів і льодових мас призвело до повеней. На автошляхах обласного центру утворилися величезні калюжі, яких не можливо оминути транспортом.

27aadaf08e9a2eb4b53d019d5f497338

Найскладніша ситуація неподалік автовокзалу і ринку. Там вода заповнила не лише дороги, а й тротуари. Це ускладнює рух транспорту, надто дошкуляє пішоходам. Як наслідок – часто утворюються затори.Тернополяни не приховують обурення.

– Гумові чоботи і човни – це те, що зараз найбільше потрібне в Тернополі. Біля автовокзалу є місця, де води майже по коліна. На дорогах постійно твориться якийсь хаос. Маршрутку дочекатися нереально, тротуари ще слизькі, бо ожеледиця. Їх і раніше ніхто не посипав. Люди постійно падали, а тепер тим більше. На пішохідних переходах – потоп. Просто жах. Якщо так буде продовжуватися далі, не знаю що робити, – каже пенсіонерка Ольга Макух.

Через швидке танення снігу повені уникнути не вдасться, – кажуть комунальники. Оскільки дренажні системи Тернополя не можуть впоратися з великими масами води.

1112