Наречений дізнався про зраду дівчини та зробив з весілля незабутнє шоу

Реальна історія із США, потрапила на сторінки газет. Офіційна церемонія вже закінчена, настав час святкувати. Наречений піднявся на подіум, щоб з урочистою промовою звернутися до присутніх гостей.

 

 

Про це повідомляють ЗМІ.

Наразі вже відомо, що він подякував всім, хто приїхав і підтримав під час весілля, особливо тих, хто приїхав здалеку. Особливо він висловити подяку сім’ї і родичам нареченої, які організували і присутні на цьому прекрасному весіллі.

Крім того він висловив величезне спасибі всім за привезені подарунки. Більше того під час промови він заявив, що хотів би подарувати подарунок кожному з гостей та запропонував взяти конверти, які підкріплені до кожного стільця. Після чого він попросив їх відкрити.Відзначається, що всередині даного конверту знаходилось фото на якому відображено статевий акт свідка на весіллі та нареченої.

Наречений підозрював цих двох і скористався послугами приватного детектива, який за кілька тижнів до урочистої дати провів розслідування.

Після цього наречений ще трохи простояв на трибуні та дивився реакцію всіх гостей, серед яких були і дуже близькі родині нареченої. Потім обернувся до свідка і сказав: “Пішов ти”, після чого повернувся до своєї нареченої і вимовив: “Пішла ти”. Після цього він подивився на приголомшених гостей, сказав: “Я звалюю звідси” і пішов.

Повідомляється, що розлучення він оформив в найближчий понеділок.

На відміну від більшості пар, які, отримавши таку інформацію, одразу розривають усілякі відносини, цей чоловік холоднокровно “витримав” усі весільні приготування та урочисту церемонію, не моргнувши оком.

Результати його “холодної” помсти: Батькам нареченої організація весільного торжества на 300 гостей обійшлася в 35 тисяч доларів.

Він всіх поставив до відома про те, що сталося.

Але кращим виявилося те, що він виставив на ганьбу наречену і свідка, показавши їх “справжнє обличчя” у присутності всіх їх друзів і родини у повному складі (батьки, сестри, брати, тітки, дядьки, племінники тощо).

Джерело.