У Тернополі знайшли розтерзане тіло немовляти

Тіло виявили сусідські діти. Спочатку подумали, що це понівечена лялька. Покликали дорослих, бо тільце було дуже розтерзаним. Коли старші побачили «знахідку», одразу зателефонували в поліцію.

 

 

У нас знайшли тіло немовлятка, сусідські діти знайшли на закинутому подвір’ї, біля смітників, – голос пані Оксани, нашої читачки, зривався чи то на крик, чи то на плач. Жінка була в шоці і ледь говорила. – Малесеньке, розтерзане… Навіщо його викидати? Живе народилось – залиши у пологовому.Мертве – хоч закопай. Як можна викинути свою дитину? Як???

Як вдалось з’ясувати у жінки, ледь вона трохи заспокоїлась, все сталось сьогодні, 22 серпня, близько 20.30 на вул. Яремчука, 25 – неподалік колишнього паспортного столу. Там біля будинків сміттєві баки. Сусідські дітлахи грались, вилізли на кам’яний паркан і побачили тіло, – каже пані Оксана.

– Вони думали, що то лялька. Підійшли трохи ближче і, кажуть, там було щось страшне. Вони полякались і покликали дорослих. Коли люди підійшли, побачили розтерзане тіло немовляти. Викликали поліцію. Сусіди пані Оксани припускають, що тіло немовлятка, ймовірно, терзали пси. Це такий сум, – пані Оксана не стримує сліз. – Як можна викинути своє дитя? Чи соціальна система винна, чи ми самі винні, що виховуємо наших дітей холодними і страшними людьми? Навіть якщо воно мертве народилось – то поховай, закопай врешті. Як та мама спатиме, знаючи, що тіло її дитини тягали і знівечили собаки. Як??? Як повідомили у відділі комунікації головного управління нацполіції в області, на місці працює слідчо-оперативна група.

Більше офіційної інформації у поліції не надають. За неофіційними даними від власних джерел у правоохоронних органах, про знайдене тіло не йдеться. Йдеться, скоріш, про рештки та фрагменти тіла немовляти. І припускають, що до такого стану його довели пси.

Джерело.