У лікарню до активістки з Тернопільщини завітав канадський посол

Місяць тому від нападу зловмисників потерпіла уродженка Тернопільської області Катерина Гандзюк. Жінка тривалий час живе і працює у Херсоні на посаді керуючої справами виконкому міської ради. Попри те Катерина є активним критиком діяльності обласного управління Національної поліції Херсонщини, інших органів влади, а також посилено займається викриттям проросійських кіл на території нашої держави.

 

 

Невідомий чоловік віком від двадцяти до двадцяти п’яти років облив нашу землячку кислотою. У результаті чого вона отримала опіки обличчя, руки та спини. Нещодавно постраждалу активістку у лікарні провідав посол Канади в Україні Роман Ващук, – повідомлять Тернополяни.

Поспілкувався з Катею та її батьком. З обнадійливого: медична опіка й тверда воля Каті видужати.Не послам розслідувати хто замовив напад на жінку. Для цього є чимала кількість правоохоронних органів. Це варварський спосіб полювання на активістів – злочин проти гідності, – написав дипломат на власній сторінці у соціальній мережі Twitter.

Джерело.