Шахрай наживався на хворих дітях

Правоохоронці затримали 36-річного львів’янина, дублював в соціальних мережах повідомлення про збори допомоги для хворих дітей та міняв у них реквізити на свої.

Правоохоронці затримали 36-річного львів’янина за шахрайство. Він дублював в соціальних мережах повідомлення про збори допомоги для хворих дітей на Івано-Франківщині та міняв у них реквізити на свої.

Гроші використовував на власні потреби, розповіли у відділі кіберполіції ГУНП у Івано-Франківській області.

“Чоловік за допомогою фейковий акаунтів у соціальній мережі Facebook створював повідомлення про збір коштів на лікування дітей, вказуючи банківські реквізити, якими особисто користувався. Злочинець дублював оригінальні повідомлення батьків хворої дитини про необхідність матеріальної допомоги для порятунку її життя. Шахрайські повідомлення виглядали ідентично оригінальним, змінювалися лише банківські реквізити”, – розповіли правоохоронці.

Вже встановлено кілька сімей, які звернулися в поліцію про те, що повідомлення про допомогу їхнім дітям використовує шахрай.

Під час обшуку у орендованій шахраєм квартирі поліцейські вилучили комп’ютерну техніку, флеш накопичувачі, банківські картки, мобільні телефони та блокноти з особистими записами зловмисника.

Йому вже оголошено про підозру у вчиненні шахрайських дій. Встановлюється кількість ошуканих затриманим жертв.