На Тернопільщині жебрачки попросили в бабці води, а віддячили крадіжкою

Пенсіонерка з Микулинець, сама того не відаючи, впустила до шати злодійок. Співчуття до жебрачок вартувало їй 40 тисяч гривень.

b548eafe1ed41f2d95d42ba18af6e83b_resize_w_1140_h_696

За словами потерпілої, двоє жінок подзвонили в двері її квартири й попросили води, аби запити ліки. Господиня впустила їх досередини, але, як виявилося дарма. Допоки дві зловмисниці морочили пенсіонерці голову на кухні, до помешкання увійшла третя й стала нишпорити в кімнаті.

Злодійок сполохала сусідка, яку зацікавили дивні візитерки, й вони поспішили накивати п’ятами. Як з’ясувалося згодом, жебрачки таки встигли прихопити із собою п’ять з половиною тисяч гривень, вісімсот доларів, золоту обручку та старовинний золотий годинник. Збитки потерпіла оцінила у 40 тисяч гривень.

Крадійок потерпіла описати не змогла, хоч і провела разом з ними якийсь час. Та поліцейських це не дивує – це дія так званого «циганського гіпнозу».

За даним фактом поліцейські відкрили кримінальне провадження кваліфіковане за частиною 2 статті 185 ККУ –крадіжка вчинена за попередньою змовою групою осіб, повідомляє прес-служба Нацполіції області.

джерело http://7days-ua.com/