Популярна українська співачка Oля Пoлякова отримала престижну премію “Жінка України 2019”

Популярна українська співачка і актриса Oля Пoлякова 9 квітня отримала престижну премію “Жінка України 2019”, якою щороку нагороджують тих українок, які роблять важливий внесок у певні сфери сучасного суспільства: культуру, шоу-бізнес, освіту, психологію, медицину і здоров’я. Другий рік поспіль одноголосним переможцем за оцінками аудиторії та експертного журі в категорії “шоу-бізнес” стала Oля Пoлякова.

Щорічна церемонія нагородження переможців премії «Жінка України 2019» журналу «Единственная» проходила в театрально-концертному комплексі Freedom Hall. Джерело

Це вже другий раз, коли думка експертного журі та читачів одноголосна, адже в минулому році Oля Пoлякова також була визнана «Жінкою України». Дана премія включає в себе 14 номінацій, спрямованих на різні сфери: медицина і здоров’я, бізнес, спорт і інші.

Премія «Жінка України» визначає жінок, які надихають оточуючих, змінюють світ на краще. Завдяки цій премії, досягнення жінок не залишаються непоміченими і нагадують суспільству про найважливіші цінності.

Інна Кaтющенко, засновник премії «Жінка України» прокоментувала перемогу Oлі Пoлякової в ексклюзивному інтерв’ю для VIVA!: «Премія «Жінка України» – це наша вдячність і визнання найяскравіших жінок в різних сферах суспільства та включає в себе 14 номінацій. Всі вони реалізувалися в професійному плані, стали прикладом наполегливості, працелюбності і джерелом натхнення.

Oля Пoлякова – безумовне тому підтвердження.Її скачок в творчому плані за останніх кілька років колосальний, а народна любов і любов наших читачів – незаперечний факт. Тому сьогоднішня нагорода в номінації «Шоу-бізнес» по праву належить їй».

На своїй сторінці в Instagram Пoлякова похвалилася підписникам новою нагородою у своєму арсеналі, і опублікувала відео, в якому подякувала журналу “Єдинственная” і всім своїм фанатам за підтримку. Пoлякова зізналася, що “жінка року дуже щаслива”.