Стало відомо що «світить» СТБ за скандальну передачу з російськими військовими

У Національній раді з питань телебачення та радіомовлення розповіли, що світить телеканалу СТБ за трансляцію передачі “Битва екстрасенсів”, в якій брали участь російські військові.

047a010270293b22e4e43a136433a3c5

Про це повідомляє очільник Нацради Юрій Артеменко, передає ТСН з посиланням на Ліга. Бізнес.

Насправді у нас всього чотири види санкцій. Ми можемо прийняти до відома наявність порушень, накласти штраф або винести попередження. Крайній захід – звернення до суду для позбавлення ліцензії. Більше у нас немає нічого.

– сказав він.

Треба з’ясувати, чи була там популяризація силових органів або це просто розмова. Я особисто не можу спрогнозувати якесь рішення, тому що нас сім чоловік, і повірте, у кожного є своя думка.Тому яке буде рішення – мені важко сказати. У будь-якому випадку я – як би це не звучало, як би хто не обурювався – приймаю той факт, що Бородянський вийшов і вибачився. Я приймаю факт або беру до уваги, як хочете, то, що вони зняли цю програму.

– наголосив Артеменко.

За його словами, зняти цикл програм з ефіру коштує близько 7 млн гривень і це великий удар по каналу.

Вони звільнили людей, але треба подивитися, кого звільнили. Не думаю, що вони звільнили прибиральниць, це теж перевірка покаже. Зрозуміло, що не Бородянський дивиться програму перед випуском. Мені здається, що Бородянський, судячи з його реакції, сказав би: давай відкладемо.

– додав він.

Джерело.