Ефективні способи, щоб зупинити зубний біль

Як швидко втамувати зубний біль.

Полоскання. Для того щоб вгамувати зубний біль, полоскати порожнину рота треба кожні 20-30 хвилин. Найпопулярніші та ефективні розчини для полоскання – куховарської або морської солі, або ж соди. Пропорція: 1 чайна ложка соди або солі на склянку теплої води. Щоб посилити антисептичний ефект, можна додати краплю-дві йоду. Також можна прополоскати рот відваром ромашки, шавлії, календули або м’яти.

Примочки.Добре знімає зубний біль гвоздикове, м’ятна або обліпихову олію. Просочіть маслом ватний тампон і покладіть його на зуб.

Спиртові полоскання. Спирт – відмінний антисептик. Для того щоб продезінфікувати порожнину рота і зняти біль, можна потримати в роті, над хворим зубом, ковток віскі, коньяку або горілки.

Лід. Добре допомагає впоратися з болем шматочок льоду. Його треба потримати в роті, над хворим зубом.

Ліки. Старий перевірений спосіб вгамувати зубний біль – це аспірин або валідол. Потримайте таблетку у роті, над хворим зубом, і біль значно ослабне.

Чого не можна робити ні в якому разі?
Якщо походження зубного болю вам невідомо, ні в якому разі не можна використовувати зігріваючі компреси! Навіть якщо це вгамовує біль. Справа в тому, що в разі нагноєння, при нагріванні інфекція буде «витягуватися» назовні, і це може завдати шкоди щелепи.

Джерело.