5 причин, чому іммігранти закохуються в Канаду з першого погляду

Країна кленового листка не просто місце, де іммігрант може зробити успішну кар’єру. Тут є дещо більше, що спонукає людей залишатись в Канаді на довгі роки. Чому ж так люблять Канаду іммігранти з усього світу?

1. Ця неймовірна природа!

Кожна провінція країни – унікальна. Старовинні дерева і таємничі ліси заворожують. У Канаді багато дивовижних природних пам’яток.У цій країні так легко піти від шуму міста і зануритися в тишу природи, пише Ванкуверок.

2. Кожне місто, немов цукерочка!

Ванкувер – місто, де океан зливається з небом. Торонто – місто з екзотичною природою, знаменитими спортивними командами та кінофестивалями. У Монреалі місцевий колорит уживається і західними віяннями. Оттава – центр політичного та економічного життя країни. Едмонтон – місто, яке щороку приймає два головних фестивалі Північної Америки – музичний і театральний. Вінніпег – комерційний і транспортний центр Канадського Середнього Заходу.

3. Канадський паспорт

Маючи канадський паспорт, можна відвідати 170 країн, не заморочуючись з візами.

4. Толератні та прогресивні

Канада визнана найбільш толерантною країною в світі, і другою найбільш прогресивною країною.

5. Активний відпочинок на будь-який смак

Велосипед, баскетбол, волейбол, каное, байдарки, рафтинг, каякінг, піші походи, скелелазіння, льодолазіння та альпінізм! Це країна, де люблять займатися спортом!

Джерело http://svitua.com.ua/