Поліцейську вівчарку доведеться вбити, бо закінчився “термін придатності”

Тернопільські активісти б’ють на сполох – негайно потрібно знайти дім для службової собаки, адже інакше її вб’ють. Вівчарку просили десь прилаштувати ще в лютому, але передумали і залишили для охорони військового об’єкту. Зараз тварині знову потрібний дім.

14781937997526

Це повідомлення з’явилося на сторінці громадської організації “Ноїв Ковчег”.

– “Ноїв Ковчег” вже довший час співпрацює з розслідниками Національної гвардії та поліції. Ми допомагали їм з лікуванням, ділилися харчами для собак в скрутні часи. А хлопці допомагали нам кінологічними порадами, і навіть деякий час тримали в себе песика (господар загинув, ми шукали перетримку). Це чудові хлопці, які дуже люблять своїх підопічних.

Зараз вони звернулися до нас з проханням.Всі ми знаємо, що в службових собак є свій “термін”, і тепер один з них йде на заслужену пенсію.

Його звати Дольф, йому 13 років, але це унікально красивий і розумний пес. Смуга перешкод для нього – дитячий садочок. Цей розумник гроза багатьох правопорушників. Ми дуже хочемо, щоб він свою старість провів в компанії чуйних і люблячих людей. Телефон: 067 35 09 972.