10 видів фізичного болю, причина яких в емоціях

Не завжди біль пов’язують з травмами чи розривом сухожилля. Деякі види болю можуть бути викликані саме емоціями людини.

 

 

Ці типи болю спричинені емоційними проблемами, пише 24apteka.

1. Головний біль

Може виникати через те, що ви страждаєте через неприйняте рішення. Спробуйте подумати трішки та все-таки вирішити цю проблему.

2. Біль у шиї

Вас гнітить відчуття гніву. Спробуйте знайти хороші сторони у себе та у конкретній людині, щоб пробачити її.Доброю вправою є поставити себе на місце інших.

3. М’язовий біль

Біль у м’язах не завжди пов’язана з інтенсивними тренуваннями. Можливо, ви не знаєте, куди рухатися по життю. Спробуйте проаналізувати власні помилки і позбутися страху чи сорому обмежити вас у прийнятті рішень.

4. Біль в яснах

Біль дуже схожий до головного за причиною виникнення. Можливо, ви не впевненні в конкретному рішенню. Для цього розставте пріоритети.

5. Біль в шлунку

Цей тип фізичного болю пов’язаний з тим, як ви “перетравлюєте” це життя. Спробуйте приділити собі більше часу та відпочивайте, іноді корисніше відкласти справи на потім.

6. Біль в плечах

Ви відчуваєте велике емоційне навантаження – ви несете чужий тягар. Спробуйте сконцентруватися на своєму житті і не так близько перейматися проблемами інших людей.

7. Біль у верхній частині спини

Вам бракує емоційної підтримки та відчуття кохання і цінності. Можливо, вас оточують неправильні люди. Спробуйте викреслити зі свого життя тих, які вас не підтримують та не цінують.

8. Біль в нижній частині спини

Цей тип болю свідчить про грошові турботи. Для цього складіть чіткий план, щоб розібратися з фінансами.

9. Біль в крижах і куприку

Ви тікаєте від тої ситуації, з якою вам потрібно зіткнутися якнайшвидше.

10. Біль в ліктях

У вашому житті відбуваються зміни, а ви чините їм опір. Можливо, це на краще. Продовжуйте робити те, що любите і не переймайтеся іншим.

 

Джерело.