26 хутряних виробів втратили підприємці Тернополя

Крадії хутра пограбували два магазини у Тернополі на  більш, як півмільйона гривень. За інформацією правоохоронців, перший магазин вони обікравали 13 грудня. Двоє злодіїв розбили каменем вікно та винесли 17 хутряних виробів. На крадіжку їм знадобилося менше хвилини. Наступного дня, таким же способом, невідомий проник та викрав 9 норкових шуб вже в іншому магазині. У ході проведених слідчо-оперативних заходів правоохоронці вийшли на слід злодіїв.

20150902181136

АНАТОЛІЙ ГУСКА, начальник управління кримінальної поліції ГУНП в Тернопільській області

 «Працівниками карного розшуку обласного управління та міського відділу затримано групу гастролерів, в кількості 4 осіб з міста Запоріжжя.Всі раніше судимі, які на території західного регіону обкрадали елітні магазини з хутряними виробами».

Чоловіки у скоєному зізналися. До Тернополя приїхали, аби підзаробити на крадіжках. Магазини обирали за принципом цінності товару та ті, які знаходилися неподалік орендованого ними житла.

АНАТОЛІЙ ГУСКА, начальник управління кримінальної поліції ГУНП в Тернопільській області

 «Перед тим, як скоїти злочин, зловмисники вивчали обстановку в магазині, перевірили, чи є в наявності камери зовнішнього спостереження, чи є решітки на вікнах».

ІВАН БОДНАР, старший слідчий Тернопільського відділу поліції

«На даний час дані особи перевіряються на причетність до інших злочинів вчинених на території міста Тернопіль».