Україна отримає 100 мільйонів доларів від Швейцарії

Швейцарія виділить Україні 100 мільйонів фінансової допомоги Про це під час переговорів з президентом Швейцарії домовився президент України Петро Порошенко в рамках форуму у Давосі. Ці гроші Україна отримає вже до кінця січня у вигляді першого траншу.

609E2FA8-43FB-458F-8F4F-CA9B37AFAC04_w640_r1_s-e1483865296434

“Було прийнято рішення, яке тільки що оголошено, що до кінця січня Україна отримає 100 мільйонів доларів. Вони надійдуть на рахунки Нацбанку у вигляді фінансової допомоги від Швейцарської Конфедерації як перша частина траншу, спрямованого на підтримку України”,– розповів Порошенко журналістам після переговорів з президентом Швейцарської Конфедерації Доріс Лойтхард.

За словами Порошенка, Швейцарія готова надати українцям безвізовий режим відразу ж після аналогічного кроку з боку Євросоюзу.

“Ви знаєте, що ми очікуємо найближчим часом рішення Європарламенту про безвізовий режим. І було чітко заявлено, що відразу ж, як тільки Україна отримає право безвізових поїздок у країни Шенгенської зони, Швейцарія одночасно також надасть безвізовий режим для українських громадян”, – наголосив Порошенко.

Джерело.