Через зґвалтування, якого не було, патрульна поліція Тернополя має проблеми?

Слідство поки що не може підтвердити слова потерпілої, яка звинуватила тернопільського таксиста у зґвалтуванні.
Таку думку нашим колегам з сайту “20 хвилин” озвучив начальник головного управління нацполіції в області Олександр Богомол.

zgvaltuvannya

“На сьогодні важко сказати – був факт зґвалтування, чи ні, – каже Олександр Богомол. – Є звинувачення з боку потерпілої і є позиція особи, яку звинувачують і яка стверджує, що такого факту не було”.
Дуже важко доводити такі випадки, каже Олександр Богомол. Адже тілесних ушкоджень на жінці не було, одяг залишився неушкодженим, хоча їй погрожували ножем.
Тим не менше, для зібрання усіх можливих доказів, чи навпаки – спростування звинувачення, підозрюваного затримали в порядку ст. 208 Кримінально-процесуального кодексу. Очікують також результатів відповідних аналізів.
Натомість, патрульна поліція, оприлюднивши конфіденційну інформацію та інформацію, що стосується кримінального порушення, перевищила свої повноваження.
“За цим фактом буде проведене службове розслідування, матеріали будуть скеровані до прокуратури, – повідомив Олександр Богомол. – І там вже буде прийняте юридичне рішення.Такі речі розголошувати не можна – в т.ч. і без дозволу потерпілої сторони. Керівником органу досудового розслідування направлено лист до управління патрульної поліції про обмеження розголошення інформації у кримінальних провадженнях“.
Це справа – приватного обвинувачення, пояснив Олександр Богомол. Саме тому в головному управлінні нацполіції не давали жодної інформації з цього приводу, адже тут йдеться про конфіденційні дані. І розголошення та розповсюдження попередньої інформації, можливо, зашкодило й документуванню злочину.

Джерело.