Чоловік з Тернопільщини отримав довічне ув’язнення за вбивство 9-річної дівчинки

Прокуратура Івано-Франківської області домоглася довічного позбавлення волі винуватцю резонансного вбивства малолітньої дівчинки, яке сталося в селі Рожнів Косівського району у 2015 році.

Прокуратурою Івано-Франківської області підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні, відкритому за фактом замаху на зґвалтування малолітньої та вбивства останньої.

Нагадаємо, що 07.06.2015 в селі Рожнів Косівського району уродженець Тернопільської області намагався зґвалтувати та жорстоко вбив 9-річну дівчинку.

Після вчинення вбивства, з метою приховати сліди, чоловік прикрив труп потерпілої гілками та скрився з місця скоєння злочину, повідомляє прес-служба прокуратури Івано-Франківської області.

1 березня 2018 року вироком Косівського районного суду зловмисника визнанно винним у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 15 («Замах на злочин»), ч. 4 ст. 152 («Зґвалтування»), п.п. 2, 4, 10 ч.2 ст. 115 («Умисне вбивство») Кримінального кодексу України, та призначено покарання у виді довічного позбавлення волі.

Джерело.