Під час пожежі сусіди врятували життя пенсіонерці

У Тернополі під час пожежі сусіди врятували життя пенсіонерці. Сьогодні по обіді мешканці будинку на Грушевського, 1 відчули запах диму. Коли зрозуміли, що джерело загорання знаходиться в квартирі старенької сусідки, викликали пожежників та швидку.

152ff6434b5edb37f343eea8bff578b2

МАКСИМ ОНІЩУК, мешканець будинку на вул. Грушевського, 1

«Ми були просто в квартирі, прийшли після пар і чуємо, хтось в двері стукає і вийшли, спочатку не зрозуміли, що сталося, а виявилося, що у сусідній квартирі горить і там сидить бабця, її мали витягти… Там вже було двоє людей. Почали воду носити, рушники мокрі і спочатку пожежну, потім швидку викликали. Довго не могли зайти туди, бо дуже задимлено, думали вже самим витягти, доки їде.. І вже приїхали, то тоді вже витягли вони самі, але вона потім на балкон вийшла, то вона при тямі була».

Чи є 83-річна жінка одинокою з’ясувати не вдалося, проте на момент пожежі вона була вдома сама.Її зі станом середньої важкості госпіталізували в Тернопільську університетську лікарню. А пожежу рятувальники швидко ліквідували.

СЕРГІЙ ДАНІЛІН, начальник відділу агітаційно-пропагандистської роботи ЦЗД УДСНС в області

 «Орієнтовно в 15.30 до рятувальників поступило повідомлення про пожежу в місті Тернопіль по вулиці Грушевського, 1.  На місце події одразу було направлено пожежно-рятувальний підрозділ, одна одиниця техніки та 5 чоловік особового складу. В ході гасіння було врятовано мешканку даної квартири, 1933 року народження, а також двох мешканців сусідніх квартир. Орієнтовна площа пожежі на момент прибуття пожежно-рятувального підрозділу складала 9 кв.м.»

Рятувальники кажуть, сусіди вчасно відреагували, чим врятували жінці життя. Причини пожежі наразі встановлюють.

Джерело http://intb.te.ua/